משלוחים חינם בהזמנה מעל 500 ש"ח

אודות

“טיגיסט”, סבלנות באמהרית, הוא השם שבחרתי עבור החברה שהקמתי. השם מבטא את האהבה שלי לתרבות האתיופית, שמביאה את הצבעוניות בבדים ואת המורשת העתיקה בתכשיטים.

נולדתי באתיופיה במחוז גונדר, בכפר שנקרא וולקה (Wolleka), הזיכרונות שלי מהמקום נשארו חקוקים בי בצורה חזקה, אשר מניעים אותי להמשיך להיות מחוברת למקורותי בכל המובנים: באוכל, במוזיקה, בתרבות ובהווי של התרבות האתיופית. אני מרגישה שהדברים שאני מביאה מאתיופיה מספרים את הסיפור שלי ושל קהילה שלמה החיה בישראל ודרך המוצרים ניתן ללמוד ולהתחבר אליה בדרך ייחודית.

כל המוצרים שאני בוחרת להציג באתר הם עבודות יד מקוריות של בני השבטים השונים באתיופיה. אני מקפידה לבקר ולהגיע למקומות שונים ברחבי אתיופיה כדי למצוא את העסקים שמגשימים את החזון שלי. אני מרגישה שליחות כפולה ומחויבות לנשים יוצאות אתיופיה בישראל והן לנשים ולעסקים הקטנים באתיופיה, שמייצרים את המוצרים שאני מוכרת בגאווה בישראל ובעולם. 

אודות
המותג “טיגיסט” מספק תכשיטים שבטיים, בגדים אתיופים מסורתיים, ואקססוריז לבית. כל המוצרים מקוריים בעבודת יד ויוצרו על ידי שבטים שונים באתיופיה. העבודה עם היצרנים הקטנים באתיופיה מאפשרת לנו לתמוך ולהנגיש הזדמנויות לאנשים ולעסקים קטנים, שרובם מתפרנסים מתוך הבתים והחצרות בכפרים.

טקסטיל
תכשיטים
Home
0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלכם ריקהחזרה לחנות
   Calculate Shipping
   הזן קופון
   Unavailable Coupons
   gae767ag Get 15% off לקבוצת נשים מעצימות בלבד! 15% קופון הנחה בקניה מהאתר
   vg38u7hs Get 10% off קופון 10% לתושבי קרית עקרון
   דילוג לתוכן